(022) 911-111
Solicită apel
Sună

ÎN COMPANIA NOASTRĂ, CARIERA DVS. ESTE LIMITATĂ DOAR DE DORINȚELE VOASTRE PROPRII!

Tindeți să deveniți specialist în sistemele de Securitate? Bine ați venit! Compania “Exterior ” oferă oportunitatea de angajare în cîmpul muncii a specialiștilor din orice domeniu tehnic. Veți însuși instalarea și întreținerea sistemelor de securitate de la cei mai buni experți din oraș.

Munca pentru tineri specialiști. Vom instrui și asigura cu obiecte.
Carieră pentru angajații cu experiență în domeniu. Portofoliu larg de comenzi și venituri mari constant.
Oferim toate posibilitățile pentru autorealizare.
Dotarea locurilor de muncă doar cu echipamente performante.
Posibilitatea dezvoltării profesionale din contul companiei.
Petreceri corporative regulate.

Trimite CV la docs@exterior.md

Responsabilități:

  • consultarea clienților;
  • căutarea activă a clienților
  • creșterea volumului de vânzări;
  • recepționarea și prelucrarea comenzilor.

Cerințe:

  • studii superioare sau medii de specialitate;
  • experiența de cel puțin 1 an în domeniu;
  • bune cunoștințe de operare PC;
  • abilități de comunicare în afaceri, vorbire corectă (fluență în limbile rusă și română);
  • perseverență în atingerea scopurilor, responsabilitate, orientare spre rezultat.

Oferim:

  • post de muncă în cadrul unui colectiv unit în birou confortabil situat chiar în centrul orașului;
  • pachet social integral;
  • perioada de probă de 1-2 luni (plătita);
  • remunerare motivantă (salariu + % din vânzări);
  • oportunități de avansare în carieră și de creștere a salariului în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
  • program de lucru: 9:00-18:00 (de luni până vineri).

Dacă sunteți o persoană energică cu atitudine proactivă
atunci sunteți cel de care avem nevoie!

Domeniul de activitate: vânzarea echipamentelor pentru diverse sistemele de securitate.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică:  docs@exterior.md

Doriți să deveniți parte a echipei?Trimiteți CV

Vă mulțumim! CV-ul este trimis

  • Elaborarea programelor și strategiei de promovare a companiei;
  • Crearea și planificarea activităților de marketing
  • Monitorizarea și analiza pieței și concurenței, crearea programelor de fidelizare și motivare a clienților, sondaje de opinii a publicului țintă;
  • Raportarea rezultatelor obținute din activitățile de marketing și a ofertelor promoționale;
  • Coloborarea cu furnizorii de prestarea serviciilor de publicitate și căutarea noilor furnizori.

Cerințe:

  • Studii superioare de specialitate sau de economie;
  • Cunoașterea limbilor rusă și română;
  • Cunostințe avansate de operare PC (Word, Excel, Power Point);
  • Creativitate, capacitatea de a genera idei noi, abilități de analiză și sinteză, perseverență;

Oferim:

  • Angajare oficială în câmpul muncii, pachet social;
  • Oportunități de formare și dezvoltare profesională;
  • Mediu de lucru pozitiv și prietenos.

Program de lucru: Luni – Vineri, de la 9:00 la 18:00
Oficiul: Centru, Chișinău
Salariul se negociază individual, conform rezultatelor interviului.
Așteptăm CV-ul însoțit de o fotografie la adresa de e-mail: docs@exterior.md

  • Testarea echipamentului nou;
  • Oferirea suportului tehnic software și hardware;
  • Consultarea clienților pe probleme tehnice;
  • Punere în funcțiune / configurarea echipamentului, precum și soluţionarea incidentelor apărute;

Cerințe:

  • Studii superioare sau tehnice în domeniu;
  • Experiență în administrarea echipamentelor de rețea și a sistemului de operare Windows;
  • Experiență de lucru cu sisteme de supraveghere video și control acces;
  • Existenta certificatelor de instruire MikroTik sau abilități de configurare a acestui echipament, reprezință un avantaj;
  • Cunoasterea la perfecție a limbelor rusa și română (engleză- nivel mediu);
  • Abilitati de comunicare, rezistență la stres, responsabilitate, capacitatea de a lua decizii independente;

Oferim:

  • Lucru într-o echipa prietenoasa în oficiu din centrul oraşului;
  • Angajare oficială + pachet social;
  • Perioadă de probă până la 2 luni (plătită);
  • Program de lucru: Luni- Vineri de la 9:00 până 18:00.

Ești o persoană energică, responsăbilă, orientată spre rezultat? Bun venit în echipa noastră!

Domeniul de activitate: Sisteme de securitate.

Așteptăm CV -ul însoțit de o fotografie la adresa de e-mail: docs@exterior.md