DH-HAC-HDW1200LP-0210B 2Mp, F2.1mm, IR-3m, Mic. Finisaj: Plastic
Артикул: 8493
DH-HAC-HDW1200LP-0210B 2Mp(1920×1080) 25fps, 1/2.7" CMOS, F2.1mm/H: 139°, Mic, IR-3m, 12V DC ±25%. Finisaj: Plastic.
Цена:
1184 леев
Наличие: очень мало
2 Mp, 1/2.7" 2Megapixel CMOS, 1920x1080@25c/sec. fotosensibilitate 0.02 Lux / F2.0, (0 Lux cu IR). Microfon încorporat.(Pasiv). Obiectiv - 2,1мм (139˚). IR iluminare - 3 m (Smart IR). 2D-DNR. Alimentatie: DC12V±25% Max 1,5 W IP67 (-30°C ~ +60°C). Transmisia video prin cablu coaxial (RG6) pina la 800m., Transmiterea semnalului video prin cablu UTP - 300 m (2Mp). Garantie 3 ani
Format HDCVI
Lentila 2.1 mm